Vyzkoušení webhostingu


Revize textu: 16.6.2021

Chcete-li si vyzkoušet naše služby před zaplacením, máte dvě možnosti.

  • Vyplňte objednávku na C4 Hosting, do položky domény uveďte skutečnou doménu, pro kterou hosting potenciálně potřebujete. Po odeslání objednávky vám dorazí platební instrukce a přístup do administračního systému, včetně FTP přístupu. Hostingové služby (kromě odesílání přes náš SMTP server) jsou plně funkční okamžitě - ještě před zaplacením. Upravíte-li si soubor hosts, můžete s hostingem plnohodnotně pracovat. V případě problémů s úpravou souboru hosts, požádejte o dočasný alias.

    nebo
     
  • Požádejte o přidělení plně funkční (zaregistrované) domény pro otestování našich služeb.

 

Výhoda první možnosti s úpravou soboru hosts je, že po zaplacení a nasměrování domény na naše servery bude vše fungovat tak, jak fungovalo  během testování. V případě první možnosti a dočasného aliasu bude třeba před nasměrováním domény upravit konfigurační soubory provozované aplikace, protože se změní URL webu, v případě druhé možnosti s přidělením testovací domény bude třeba vše přesunout na finální hosting a změnit konfigurační soubory provozované aplikace.

  • Tip: Provozujete elektronický obchod? Vyzkoušejte náš extra server s malou agregací zákazníků. Je rychlejší, stabilnější a má vyšší dostupnost.