Přesun domény na extra server s malou agregací


Revize textu: 11.4.2024

Pro náročnější zákazníky (z hlediska stability, nikoli velmi/extrémně velké návštěvnosti) máme k dispozici speciální FPM nebo CGI servery s desetinovou agregací sdílených služeb. Na rozdíl od běžných webových serverů, na kterých je až 500 domén, je na extra serveru maximálně 50 domén. Servery jsou tak rychlejší, stabilnější a mají vyšší dostupnost.

Cena hostování na extra serveru je od 3600 Kč bez DPH / rok. V případě přechodu ze standardního C4 Hostingu je fakturována pouze poměrná část do expirace již zaplacených služeb. U webů s vyšší návštěvností (>500 denně) řešíme cenu individuálně. U každého přesouvaného webu na extra server posuzujeme, zda je web pro extra server vhodný.

Další informace jsou k dispozici na stránce Extra servery pro zákazníky s většími nároky.

Provoz na extra serveru je možné týden testovat. I v tomto případě bude vystaven zálohový doklad na doplatek poměrné části do expirace již zaplacených služeb a v případě vrácení webu zpět na běžný server bude zálohový doklad stornován.

O přesun na extra server si můžete požádat. Během přesunu, a až hodinu po přesunu, je třeba počítat s cca hodinovou nedostupností webových služeb. O žádná data během přesunu nepřijdete.

Pokud provozujete e-shop s platební bránou ComGate, bude pravděpodobně nutné přidat IP adresu extra serveru to jejich rozhraní.

Přesuny provádíme v časech 10 - 18 hodin včetně víkendů.

Požadavek na přesun domény na extra server je třeba odeslat přes autorizovaný formulář v administraci.

 

Šablona žádosti

Dobrý den, 
 
 
prosím o přesun domény na extra server s malou agregací.

Doména: ...
Datum a čas přesunu ... (10-18 hod. včetně víkendů)

Beru na vědomí, že v čase přesunu a až hodinu po přesunu, budou webové i e-mailové služby nedostupné.

Souhlasím se zasláním zálohová faktury na doplatek.

Děkuji.
 
 

S pozdravem
...