Hromadná administrace pro správu více domén


Revize textu: 5.2.2020

Pro webmastery nebo zákazníky s více doménami umíme udělat hromadnou administraci. Z této administrace lze jednoduše vstupovat do administrací ostatních domén. Jednotlivým doménám zůstanou i samostatné - oddělené administrace.

O hromadnou administraci můžete požádat prostřednictvím autorizovaného požadavku, máte-li u Webhostingu C4 alespoň 3 domény.

U všech domén, které chcete přidat do hromadné administrace musíte být uvedeni v některém z kontaktních e-mailů v administračním systému hostingových služeb (např. v kontaktu pro komunikaci).

V žádosti je třeba uvést seznam domén, které chcete přidat pod hromadnou administraci, a pod kterou doménou má být hromadná správa (obvykle doména přímo webmastera).

O přidávání dalších (např. nově objednaných) domén do hromadné administrace lze žádat rovnou v objednávce v doplňujících informacích, případně lze kdykoli požádat prostřednictvím autorizovaného požadavku.

 

Šablona žádosti

Dobrý den,

prosím o vytvoření hromadné administrace.

Do hromadné administrace chci přistupovat přes doménu: ... 
Domény, které chci přidat do hromadné administrace:

Potvrzuji, že u všech těchto domén jsem uvedený někde v kontaktních údajích v administračním systému hostingových služeb.

Děkuji.

S pozdravem
...